Serwis ogłoszeniowy UK

Ogłoszenie zamieszczasz w 1 minutę, bez rejestracji, bez opłat. Kliknij "Dodaj ogłoszenie". zobacz jakie to proste!

« Powrót
 

Czarna lista: Butlins, lsj

Rodzaj: praca (data dodania: 2014-07-08)
Podmiot: Butlins, lsj
Treść: Chciałbym ostrzec wszystkich aplikujących do pracy w ośrodkach wypoczynkowych Butlins, organizowanych przez agencję LSJ ze Szczecina.
Otóż oferta pracy jako Kelner, Kelnerka, Pokojówka, Bary, Sklep to oszustwo, a robota jest tylko przy sprzątaniu najgorszych brudów na tzw. Facilities czyli miejscach publicznych wg ichniejszej terminologii razem z kiblami w których jest po 20 (lub więcej) sraczy.
Do roboty idzie się na godz. 2-gą , 3-cią w nocy (to dlatego was kwaterują na ośrodku w barakach gdzie będziecie żyć w symbiozie z lokalną mikoflorą). No i nigdy nie wyrobicie pełnego etatu bo Butlins taką ma politykę (praca dla wszystkich). Ci co osiągają 30 godz to nieliczni szczęśliwcy, może się zdarzyć ze popracujesz 20 lub mniej godz w tygodniu. Płaca rzeczywista 5.3£/godz więc chyba tylko skrajny desperat co ma komornika na karku będzie zadowolony.
Kolejną ciekawostką jest fakt, że praktycznie nie zdarza się aby zapłacili tyle ile się przepracowało. Tzw księgowość ciągle ”gubi” czyjeś godziny (rzekomo niedopracowany software). Rozbieżności sięgają nawet 100£ na wypłacie. Jak się szybko nie upomnisz to przepada.
Na spotkaniu rekrutacyjnym nie dowiecie się o tym rzecz jasna, oczy otworzą się wam dopiero na miejscu w Anglii. Zapraszam na prywatny mail (kodarex@yahoo.co.uk) jak ktoś chce więcej szczegółów, chętnie udzielę wyczerpujących odpowiedzi na konkretne pytania.
Miasto: Minehead
Autor: kodar (IP:31.182.95.*)

Dodaj swój komentarz:
Temat:
Treść:
Imię/nick:
E-mail:
Weryfikacja:
przepisz z obrazka   
Autoryzacja antyspamowa    

© 2006-2020 WielkaBrytania.org, IntegraDesign, REVOLWEB.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie informacje zawarte w tym serwisie są napisane przez użytkownikow Internetu.
Twórcy, administratorzy oraz moderatorzy serwisu WielkaBrytania.org nie mają wpływu i nie biorą odpowiedzialności za ich treść.
Tematyka główna sersiwu ogłoszeniowego: Praca w anglii, Londyn, Szkocja, Anglia.

Praca Anglia, Praca w Londynie, Szkocja