Serwis ogłoszeniowy UK

Ogłoszenie zamieszczasz w 1 minutę, bez rejestracji, bez opłat. Kliknij "Dodaj ogłoszenie". zobacz jakie to proste!

« Powrót
 

ilość odsłon: 4574

Dietetyk. Darmowe konsultacje online. Warto przeczytać.

Profesjonalny Dietetyk z 12 letnim doświadczeniem, absolwent AWF z całym stosem szkoleń, a co najważniejsze - powtarzam się, - doświadczeniem. Oferuję DARMOWE KONSULTACJE z zakresu diety oraz zdrowia. Płacisz tyle ile uważasz za stosowne w dobrowolnym momencie, np. zadowolenia z rad.

Jestem autorem ponad 200 artykułów z dziedziny odżywianie/zdrowie/medycyna. Spokojnie mógłbym wykładać ten temat. Specjalizuje się w biologii i biochemii człowieka oraz neurofizjologi i dietetyce klinicznej. Jestem w stanie wyprowadzić osobę chorą do zdrowia. To pomyśl sobie co zrobię ze zdrową osobą.

Porady dla dzieci, kobiet w ciąży, nastolatków, kobiet, mężczyzn, kulturystów oraz pozostałych sportowców, osób w podeszłym wieku.

Z powodu właśnie doświadczenia oraz wiedzy jaką posiadam jestem PEWNY iż jestem w stanie Ci pomóc :
- zrzucić zbędne kilogramy
- nabrać masę mięśniową
- w nauce samodzielnego rozpisywania diety
- wyzdrowieć

Wszystko bardzo prostym językiem i treściwie. Nie komplikuje prostych rzeczy.

Z przyjemnością podzielę się swoimi sekretami zdrowia, pięknej figury oraz żywotności. Wystarczy zadzwonić i zapytać. Zdrowia starczy dla wszystkich.

GWARANTUJE błyskawiczne rezultaty. Nawet jeśli już korzystałeś/aś z usług dietetyka i nic z tego nie wyszło, nie szkodzi zadzwonić, to nic nie kosztuje. Ze mną na pewno się uda. Oferuje także wsparcie psychologiczne.

Dzięki mnie będziesz wiedzieć jak powinien odżywiać się człowiek oraz co robić żeby nie zachorować, ostatecznie wyleczyć się z choroby.

KONSULTACJE SĄ BEZPŁATNE. Płacisz w momencie efektów/zadowolenia.

Jestem bardzo skuteczny. Każdego Klienta traktuje indywidualnie, co pomaga dociec do przyczyny otyłości/braku energii /choroby /złego samopoczucia. Przyczyną ww. może być np. infekcja, i ja będę w stanie do tego dociec. Każdy jest indywidualny ale biologię mamy tą samą. Na pewno będę w stanie Ci pomóc. Na pewno znajdę powód Twojego problemu i go wyeliminuje.

Po więcej szczegółów proszę o kontakt telefoniczny.

P. S. Dopiero zaczynam na własną rękę, więc dlatego tylko ogłoszenie na tą chwilę. Liczba Klientów ograniczona czasem jaki mógłbym poświęcić dla każdego z Was.

P. S. 2. Moje artykuły są dostępne dla zainteresowanych. Są to głównie podsumowania badań - około 2000 autoryzowanych badań klinicznych - niesponsorowanych; danych ze szpitali, badań populacji itd. Dotyczących wpływu diety na człowieka oraz leczenia człowieka za pomocą diety w przypadku najpowszechniejszych chorób chronicznych takich jak cukrzyca, Alzheimer, artretyzm, autyzm, rak, ciśnienie krwi, choroby serca, wątroby itd.

Chcesz być szczęśliwy/a, zdrowy/a, młody/a, pełen/a energii? Dzwoń teraz!

Pozdrawiam,
Andrzej Bondyra

Lokalizacja: Anglia
E-mail: lapnpal@gmail.com
Telefon: 0048667506327
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą teraz:
UWAGA: Proszę nie kontaktować się w jakichkolwiek celach reklamowych!
Treść wiadomości:
Twój e-mail:
Przepisz z obrazka:
Autoryzacja antyspamowa  
Wyróżnij to ogłoszenie!
  Ogłoszenie specjalne: 
(Ogłoszenie widoczne na stronie głównej   
i na samej górze wszystkich list ogłoszeń)  


« Powrót
 

© 2006-2019 WielkaBrytania.org, IntegraDesign, REVOLWEB.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie informacje zawarte w tym serwisie są napisane przez użytkownikow Internetu.
Twórcy, administratorzy oraz moderatorzy serwisu WielkaBrytania.org nie mają wpływu i nie biorą odpowiedzialności za ich treść.
Tematyka główna sersiwu ogłoszeniowego: Praca w anglii, Londyn, Szkocja, Anglia.

Praca Anglia, Praca w Londynie, Szkocja